SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan birim şefleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan birim şefleri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan şeflerle toplantıda bir araya geldi. Kurum idarecilerimizin de katıldığı toplantıda, yazışma kuralları, iş ve işlemlerin sevk ve idaresi, kurum içi iletişim, kanun ve yönetmelikler, mevzuatlarla ilgili güncellemelerin takibi, halkla ilişkiler ve var ise sunulan hizmetlerin aksamasına neden olan konular ele alındı.

Bir süre birim şefleri ile sohbet eden Yener, eğitim alanındaki tüm resmi yazışma süreçlerinin sevk ve idaresinde görev alan Şeflerin, sürecin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve yönetilmesinde önemli bir fonksiyonu olduğuna dikkat çekti. Yener; "Bu nedenle sizlerin görev alanınıza hâkimiyetiniz çok önemli. Hem vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak, hem de resmi süreçlerin aksamadan yürütülmesi noktasında çok titiz davranmalı, yürüttüğümüz iş ve işlemleri ilgili mevzuat hükümlerine göre, tüm yazışma usul ve esaslarına dikkat ederek gerçekleştirmeliyiz. Çünkü siz bizim de dâhil olduğumuz bu işleyişte zincirin en önemli halkasını oluşturuyorsunuz." dedi.

Yener, daha sonra birim şeflerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

31-10-202331-10-202331-10-202331-10-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.