SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personel ile toplantıda bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personel ile toplantıda bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personel ile toplantıda bir araya geldi. Birim amirlerimizin de katıldığı toplantıda, müdürlüğümüzce yürütülen iş ve işlemlerin sevk ve idaresi, halkla ilişkiler, hizmetlerin aksamadan yürütülmesi, var ise sorunlar ve çözüm önerileri üzerinde duruldu.

Bir süre personel ile sohbet eden Yener, kurum kültürünün önemine dikkat çekti. Hizmet kalitesi ve verimliliğin artması için kurum kültürü ve birlik-beraberlik ruhunun çok önemli olduğunu belirten Yener, "Biz bir aile iklimi içerisinde birbirimize destek olur, samimiyetle, gayretle çalışırsak başarıya ulaşabiliriz. Yürüttüğümüz iş ve işlemlerin, çalışmaların, çocuklarımızın başarısı için sürdürdüğümüz projelerin sizlerin gayret ve desteği olmadan hedefine ulaşması mümkün değil. O nedenle sizlerin bu anlamdaki katkılarınızı çok önemsiyoruz. Her birinize gayret ve emekleriniz için teşekkür ediyorum." dedi.

Yener, daha sonra kurum personelinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

13-02-202413-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.