SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bayramlar, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı özel günlerdir. Kurban Bayramı da, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir bayramdır. 

 

Bu anlamlı günlerde, ailemizle ve sevdiklerimizle bir araya gelerek, sevgi ve saygı dolu anılar biriktirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle öğrencilerimizin, bu değerleri içselleştirerek, gelecek nesillere aktaracak olmaları büyük bir mutluluk kaynağıdır.

 

Bayramların bizlere sunduğu manevi atmosferi en güzel şekilde değerlendirmek, yardıma muhtaç olanlarla ekmeğimizi paylaşmak, kalplerde sevgi tohumları ekmek ve toplumsal barışı güçlendirmek hepimizin ortak sorumluluğudur. 

 

İbadetlerimizi yürekten icra ederken Gazze ve Filistin'de savaşın gölgesinde bayramı geçirecek olan mazlum kardeşlerimizi asla unutmayacağız. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle bayramın, barış, huzur ve mutluluk getirmesini; toplumsal dayanışma ve kardeşliğimizi pekiştirmesini temenni ediyorum.

 

Bayramınız mübarek olsun.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.