SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, İzzettin Keykavus Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, İzzettin Keykavus Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, İzzettin Keykavus Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul idarecilerinden yürütülen proje ve çalışmalar ile ilgili bilgi alan Yener,  öğretmen ve öğrenciler tarafından okul koridorunda oluşturulan "Edebiyat Otağı" alanında öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Yener, çalışmada emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.

Daha sonra okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelen Yener, bir süre öğretmenler ile sohbet ederek görüş, öneri ve talepleri dinledi. Yener, öğretmenlere bugüne kadar yapmış oldukları ve bundan sonra yapacakları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yener, öğrencilerimizin akademik başarılarını çok önemsiyoruz ve bunun için de birçok proje yürütüyoruz. En büyük gayemiz, öğrencilerimizi millî ve manevi değerlerine bağlı, vatanını ve bayrağını seven iyi birer insan olarak yetiştirmektir."dedi.

Yener, okul güvenliği konusunda alınan tedbirlerin önemine de değinerek; "Okullarımızın, dolayısıyla çocuklarımızın güvenliğini çok önemsiyoruz. Bununla birlikte okul bahçelerimizin düzen ve tertibine de büyük önem veriyoruz." ifadelerini kullandı.

26-12-202326-12-202326-12-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.