SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

 Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarından olan İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi. Okulda yürütülen proje ve çalışmalar hakkında idarecilerden bilgi alan Yener, daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulunarak öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Yener, öğrencilere derslerinde başarı dileğinde bulunarak sadece derslerine odaklanmaları gerektiğini ve çok okumaları gerektiğini, bu sayede istedikleri başarıları elde edebileceklerini dile getirdi.  YKS'ye az bir sürenin kaldığını dile getiren Yener, öğrencilerin hazırlık sürecini iyi bir şekilde değerlendirmeleri gerektiğini ve bolca soru çözmeleri gerektiğine vurgu yaptı.  

 Sınıf ziyaretlerinin ardından okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelen Yener, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. YKS hazırlık sürecinin verimli ve etkin bir şekilde geçirilmesi gerektiğini dile getiren Yener, " Bu süreçte öğrencilerimize bütün desteğimizi vermemiz gerekiyor. Çocuklarımızın motivasyonlarını artıracak çalışmalar yapılması çok önemli. Bizler onları iyi analiz etmeli ve onlara rehberlik etmeliyiz. Ben her birinize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

20-05-202420-05-202420-05-202420-05-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.