SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ve Aşık İsmeti Anadolu Lisesinde görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ve Aşık İsmeti Anadolu Lisesinde görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, aynı binada eğitim veren Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi ve Aşık İsmeti Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul binasında incelemelerde bulunan ve idarecilerden bilgi alan Yener, daha sonra sınıf ziyaretinde bulundu. Bir süre öğrenciler ile sohbet eden Yener, başarı dileklerini iletti.

Yener, sınıf ziyaretinin ardından iki okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında okulda yürütülen çalışmalar hakkında öğretmenlerle görüş alış verişinde bulunan Yener, görüş, öneri ve talepleri de dinledi.

Bu yıl gerçekleştirilecek YKS'ye hazırlık sürecinin en verimli şekilde değerlendirilmesi gerektiğini belirten Yener, "Çocuklarımızın gönlüne dokunmalı ve onlara en iyi şekilde rehberlik etmeliyiz. MİRAS Projemiz ile öğrencilerimize akademik destek sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızın yürütücüsü sizlersiniz. İnşaallah, sizlerin gayret ve desteği ile bu sene iki okulumuzdan da önemli başarılar bekliyoruz." İfadelerini kullandı.

HEDEF Projesi kapsamında yürütülen çalışmalara da değinen Yener, "Amacımız sadece akademik başarıyı sağlamak değil. Bilgili, kültürlü, milli ve manevi değerlerine bağlı iyi birer insan yetiştirebilmek, sporda, sanatta, bilimsel çalışmalarda çocuklarımızı destekleyerek çok yönlü gelişimlerine katkı sağlayabilmektir." dedi.

20-02-202420-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.