SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Hafik'te okul idarecileri ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Hafik'te okul idarecileri ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Hafik İlçe Eğitim Değerlendirme Toplantısında okul idarecileri ile bir araya geldi. Cumhuriyet İlkokulunda düzenlenen toplantıya, İlçe Millî Eğitim Müdürü Vahit Yıldız ve birim amirleri de katıldı.

Toplantıda konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Hepimizin ortak paydası çocuklarımız. Onların geleceği için, dolayısıyla ülkemizin geleceği için çok önemli bir sorumluluğu omuzlarımızda taşıyoruz. Onları en iyi şekilde yetiştirmenin, en iyi şekilde rehberlik edebilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu noktada ilimiz genelinde yürüttüğümüz çok önemli proje ve çalışmalar var. Hafik özelinde de sizlerle birlikte bu çalışmaları yürütüyoruz. Ben her birinize bu çalışmalara sağladığınız katkı, emek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum." dedi.

Yener'in konuşmasının ardından Millî Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen proje ve çalışmalar, bakanlık politikaları doğrultusunda Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar, okul güvenliği ve estetiği, öğrencilerin devam-devamsızlıklarının takibi gibi önemli konular ele alındı.

Yener, toplantıda, okul idarecilerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

14-02-202414-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.