SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, eğitim sendikalarının başkan ve temsilcileri ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, eğitim sendikalarının başkan ve temsilcileri ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen proje ve çalışmalar, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında masaya yatırıldı. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, eğitim sendikalarının başkan ve temsilcileri ile birim amirlerimiz katıldı. Toplantı, müdürlüğümüzce yürütülen proje ve çalışmaların anlatıldığı videonun gösterime sunulması ile başladı. Daha sonra Şube Müdürümüz Resul Çatal tarafından, Millî Eğitim Bakanlığının politikaları doğrultusunda Sivas Valiliği himayesinde müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında yürütülen proje ve çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirildi.

Sununun andından konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas'ın eğitimdeki başarısını yukarı taşımak için tüm paydaşların da görüş ve önerilerini alarak, daha etkin ve verimli bir çalışma programı oluşturulduğuna vurgu yaptı. Tüm birim amirleri ile birlikte sürekli sahada olduklarına dikkat çeken Yener, "Sık sık gerçekleştirdiğimiz okul ziyaretleri ile okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle, basın yayın kuruluşlarımızın temsilcileri, STK başkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarda eğitim alanında yürüttüğümüz,  hayata geçirmeyi planladığımız proje ve çalışmalarımızla ilgili yol haritamızı şekillendiriyoruz. Tüm paydaşlarımızın görüş ve önerileri bizim için çok önemli" dedi.

Sendikaların başkan ve temsilcileri de toplantıda görüş ve önerilerini dile getirdi.

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.