SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, DYK Merkezi olan okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Yener, Şehit Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesi ve Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesinde hafta sonu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencileri ziyaret etti.
Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, DYK Merkezi olan okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, DYK Merkezi olan okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi. İlk olarak Şehit Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesinde hafta sonu kurslarına katılan öğrencilerle bir araya gelen Yener, başarı dileklerini iletti.

Gelecek yıl gerçekleştirilecek YKS için yoğun bir hazırlık sürecine giren öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Yener, "Çok çalıştığınızı, başarılı olmak için büyük emek verdiğinizi biliyoruz. Bizler de başarınıza katkı sağlamak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Devletimiz tüm imkânlarını sizler için seferber etmiş durumda. Çünkü sizler ülkemizin geleceğisiniz. Sizleri en iyi şekilde yetiştirmek, bilgili, kültürlü, donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller olarak geleceğe hazırlayabilmek için Valiliğimiz himayelerinde HEDEF ve MİRAS Projelerimizi yürütüyoruz. Bu projelerle hem sizlere akademik destek sağlıyor, hem rehberlik ediyor, hem de sosyal, sportif, bilimsel ve sanatsal, alanlardaki gelişiminize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yaşadığımız bilim ve teknoloji çağında, ülkelerin geleceğini de bilim ve teknoloji belirliyor. Bu çağı ve geleceği iyi anlamak ve yönetebilmek için her alanda donanımlı ve bilgili bireyler olmanız gerekiyor. Ülkemizin, bulunduğu coğrafyanın çeşitli olumsuzluklarına rağmen her alanda yakaladığı başarıları sizler daha yukarılara taşıyacak, daha güçlü daha müreffeh bir yurdu sizden sonraki nesillere miras bırakacaksınız." dedi.

"KENDİNİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN HAYELLERİNİZ, HEDEFLERİNİZ OLSUN"

Daha sonra Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret eden Yener, sınıfları gezerek kurslara katılan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere sohbet ederek başarı dileklerini ileten Yener, "Hem derslerinize, hem kendinize zaman ayıracağınız planlı bir çalışma programınız olsun. Eğer zamanı iyi kullanır ve yönetirseniz daha verimli ve etkin bir çalışma süreci yaşarsınız. Kendiniz için ve gelecekte çeşitli alanlarda gelişimine katkı sağlayacağınız ülkemiz için hedefleriniz, hayalleriniz olsun. Gerçekten azim ve kararlılıkla çalışır ve başaracağınıza inanırsanız mutlaka arzu ettiğiniz hedefleri yakalayacaksınız." İfadelerini kullandı.

Bir süre kurslarda görev alan öğretmenlerle de sohbet eden Yener, çalışmalarında başarılar diledi.

22-10-202322-10-202322-10-202322-10-202322-10-202322-10-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.