SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programında Sivas Merkezde görev yapan ortaokul müdürleriyle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener,

Müdürlüğümüzce yürütülen  "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programı devam ediyor. Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Merkezde görev yapan ortaokul müdürleri ile Sivas Öğretmenevinde bir araya geldi. 

Yener, okul müdürlerine bugüne kadar yapmış oldukları ve yapacakları çalışmalar için teşekkür etti. HEDEF ve MİRAS projelerinin öğrencilerin akademik, sosyal ve sportif alanda başarılarını artırma konusunda önemli bir rol oynadığını belirten Yener, "Bu projelerimizle öğrencilerimizin hem akademik olarak başarılarını artırmayı hem de millî ve manevi değerlerine bağlı, vatanını ve bayrağını seven bireyler olarak yetişmelerini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda bizler de öğrencilerimizi daha çok geliştirmek ve donatmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam ediyoruz." dedi. Okul güvenliği konusuna da değinen Yener, öğrencilerimiz bizim için çok değerli, onlar bize emanet, o yüzden güvenli okul ortamları oluşturarak hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin okulu sahiplenmelerini istiyoruz. Böylece eğitim-öğretim sürecinin daha huzurlu ve güvenli olacağını biliyoruz." dedi.

Yener, daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

15-12-202315-12-202315-12-202315-12-2023 

 

 

 

 

 

 

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.