SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programında Sivas Merkezde görev yapan lise müdürleriyle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener,

Millî Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programı, Sivas Merkezde görev yapan lise müdürlerimizin katılımı ile Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleştirildi. 

Programda konuşan Yener; okul idarecilerimizin, Müdürlüğümüzce yürütülen "Hedef" ve akademik başarının artırılması amacıyla hazırlanan "miras" projelerinin okullarda uygulanmasında çok önemli bir yere sahip olduklarını, bu projelerle Sivas'ımızda, eğitim kalitesini artırarak öğrencilerimizin daha donanımlı ve daha başarılı olmalarını amaçladığımızı ifade etti. Bunun yanı sıra okullarda alınan güvenlik önlemleri üzerinde duran Yener, "öğrencilerimiz bizim için çok değerli, onlar bize emanet, o yüzden güvenli okul ortamları oluşturarak hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin okulu sahiplenmelerini amaçlıyoruz. Böylece eğitim-öğretim sürecinin daha huzurlu ve güvenli olacağını biliyoruz." dedi.  Programda okul estetiğine yönelik çalışmalar da elde alındı. Daha güzel ve renkli okul bahçeleri ve koridorları oluşturmanın kalıcı öğrenmelerde çok önemli bir yeri olduğu vurgulandı. 

Başarılı bir okul iklimi oluşturmak için adaletli bir yönetim anlayışıyla, huzurlu bir ortam oluşturmanın önemini vurgulayan Yener, okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

 

18-11-202318-11-202318-11-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.