SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Baki Kubbe Öğretmen Buluşmaları" Programında HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında uygulanan sınavların hazırlık komisyonunda gönüllü olarak görev alan öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener,

Millî Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen "Baki Kubbe Öğretmen Buluşmaları" Programı devam ediyor. Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Öğretmenevinde düzenlenen programda Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında uygulanan sınavların hazırlık komisyonunda gönüllü olarak görev alan öğretmenler ile bir araya geldi.

Sivas Valiliği himayesinde hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projelerinin akademik başarının artırılması, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif alanlarda öğrencilerin gelişimine katkı sağlaması, millî ve manevi değerlerin öğrencilere aşılanması noktasında önemli bir sinerji oluşturduğunu belirten Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, projelerle ile ilgili öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Sivas'ın eğitimdeki başarısını bu projelerin sahadaki uygulayıcısı olan öğretmenlerin yukarıya taşıyacağını belirten Yener, "Eğer başarılı olacaksak öğretmenlerimizin gayret ve desteği ile olacağız. Sizlerin gayreti olmadan hiç bir projemizin başarıya ulaşması mümkün değil. Bu süreçte çocuklarımıza en iyi şekilde rehberlik etmeli, onlar için birer model olmalıyız. Çünkü çocuklarımız bizim söylediklerimizden çok yaptıklarımıza dikkat ediyorlar. Söylediklerimiz ile hayatımıza yansıttıklarımızın arasında oluşacak çelişki, onların üzerindeki tesirimizin ortadan kalkmasına neden olacaktır." ifadelerini kullandı.

12-10-202312-10-202312-10-202312-10-202312-10-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.