SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda kadın okul müdürleri ve müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan kadın personeller ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda kadın okul müdürleri ve müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan kadın personeller ile bir araya geldi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla program düzenlendi. Sultan Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen programa, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, il merkezinde görev yapan kadın okul müdürleri ve müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan kadın personeller katıldı.

Programda konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, kadının aile ve toplum içerisinde çok önemli bir rolü olduğunu belirterek, toplumun mayasını oluşturan kadınların, annelerin kıymetinin sadece belirli günlerde dile getirilmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Yener; "Kadınlarımız, annelerimiz bu toplumun mayasıdır. Kadın faktörü hayatın her alanında çok önemlidir. Sadece bir gün değil, hayatımızın her anında bunu hissetmeli, bu bilinçle hareket etmeliyiz. Bizi yetiştiren bir ilk öğretmenimiz vardır. Onun da anne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Mutlaka içinizde anne olanlar ve anne adayları vardır. Allah, hayırlı evlatlar yetiştirmeyi, ahlaklı, prensipli, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmeyi hepimize nasip etsin. Bu vesile sizlerin ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum." dedi.

Bir süre personellerle sohbet ederek görüş ve önerileri dinleyen Yener, daha sonra çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

08-03-202408-03-202408-03-202408-03-202408-03-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.