SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı...

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı...

Hayat, bu dünya yüzünü adımlayan herkesin eşsiz bir parça olma vasfıyla yol aldığı varoluş seyridir. İnsanlar bu seyri başka dönemeçlerle, çıkmazlarla yahut manzaralarla karşılaşarak tamamlasa da seyahatin hiza taşı bunların hiçbiri değildir. Bu seyir zarfında bırakılan ayak izlerinin belirleyicisi; kişinin çabayla, azimle, ümitle ve geniş bir ufukla kat ettiği mesafedir.

Bu bakış açısıyla özel gereksinime sahip çocuklarımızın kişisel yeterliklerini ve yaşam becerilerini geliştirerek mutlu bir fert olarak yaşamda yer almalarına katkı sunmak bizim için önceliktir. Zira hepimizin bazı noktalarda desteklenmeye ihtiyaç duyduğu gerçektir ve hayat ancak birlikte tamam olduğumuz hakikatini unutmayarak omuz omuza ilerlediğimizde güzeldir.

Kalbindeki ışıkla yaşamı aydınlatan özel insanların 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlu olsun...

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.