SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, ulusal, bölgesel ve il düzeyindeki yarışmalarda derece elde eden Reşat Şemsettin Sirer İlkokulu öğrencilerini tebrik etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, ulusal, bölgesel ve il düzeyindeki yarışmalarda derece elde eden Reşat Şemsettin Sirer İlkokulu öğrencilerini tebrik etti.

Ulusal, bölgesel ve il düzeyindeki yarışmalarda derece elde eden Reşat Şemsettin Sirer İlkokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilere, Şube Müdürümüz Resul Çatal, Okul Müdürü Yakup Yiğit ve Abdullah Tuncel de eşlik etti.

Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF Projesi kapsamında okulda yürütülen sosyal ve sportif faaliyetler hakkında bilgi veren Okul Müdürü Yakup Yiğit, bu çalışmalarla birlikte öğrencilerin her alanda önemli başarılar elde ettiğini belirtti. Öğrencilerin ulusal ve bölgesel yarışmalarda elde ettiği derecelerin detaylarını paylaşan Yiğit, "Yenile Yenile Kullan" projesi ile Teknofest 2023 finallerine katılan Sirer Enerji Takımının İnsanlık Yararına Teknolojiler alanında Türkiye dokuzunculuğu, Minikler A Erkek Tenis Takımının il birinciliği, Minikler A Kız Tenis Takımının il ikinciliği, Halk Oyunları Takımı ve Basketbol Kız Takımının il üçüncülüğü, Minikler A Erkek Takımının Geleneksel Türk Okçuluğu alanında il ikinciliği, Minikler A Artistik Jimnastik Kız Takımının il ikinciliği ve Yüzme Minikler B Takımının il ikinciliği dereceleri elde ettiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, bir süre öğrenci ve okul idarecileri ile sohbet ederek elde edilen başarılardan dolayı tebriklerini iletti.

30-05-202330-05-202330-05-202330-05-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.