SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Reşat Şemsettin Sirer İlkokulunu ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi.
![Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Reşat Şemsettin Sirer İlkokulunu ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/06162324_ms6.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Reşat Şemsettin Sirer İlkokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Teyfik Aydemir ile bir süre sohbet eden ve okulda yürütülen proje/çalışmalar hakkında bilgi alan Aslan, okul binası ve çevresinde de incelemelerde bulundu. Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Aslan, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.