SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, proje imam-hatip liseleri bünyesindeki ortaokullara öğrenci seçme sınavları için gönüllü olarak soru hazırlayan öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, proje imam-hatip liseleri bünyesindeki ortaokullara öğrenci seçme sınavları için gönüllü olarak soru hazırlayan öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, proje imam-hatip liseleri bünyesindeki ortaokullara öğrenci seçme sınavları için oluşturulan soru hazırlama komisyonunda gönüllü olarak görev alan öğretmenlerle öğle yemeğinde bir araya geldi. İl merkezindeki bir restoranda düzenlenen programa Şube Müdürlerimiz Bekir Dal ve Mesut Kaş, Sivas ÖDM Müdürü Banu Boğazlıyan ve proje okullarının idarecileri de katıldı. Bir süre öğretmenlerle sohbet ederek emekleri ve özverili çalışmaları için teşekkür eden Aslan, "Sizlerin gönüllü olarak bu çalışmalara katılmanız bizim için çok anlamlı ve önemli. Sizlerle bir arada olmaktan gurur duyuyorum. El ele gönül gönüle vererek inşallah daha nice güzel çalışmaları birlikte hayata geçirecek, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarısı için var gücümüzle çalışacağız." dedi.

 

Millî Eğitim Bakanlığınca yürütülen proje ve çalışmalar çerçevesinde Sivas'ta önemli faaliyetler yürütüldüğüne de vurgu yapan Aslan, "Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in öncülüğünde hayata geçilen projeler bizlere yeni ufuklar açıyor. El birliğiyle bu projeler çerçevesinde yeni ve özgün faaliyetlere imza atarak, hem çocuklarımızın akademik başarısını üst seviyelere çıkaracak, hem de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle çok yönlü gelişimlerine katkı sağlayacağız." Dedi.

 

Aslan, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

23-06-202223-06-202223-06-202223-06-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.