SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, kaleme aldıkları masalları kitaba dönüştüren Fatih İlkokulu öğrencilerini tebrik etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, kaleme aldıkları masalları kitaba dönüştüren Fatih İlkokulu öğrencilerini tebrik etti.

Fatih İlkokulu öğrencileri, Sınıf Öğretmeni Hacer Yıldırım koordinatörlüğünde yazdıkları masalları, çizdikleri resimlerle süsleyerek kitaba dönüştürdü. Kitapta eseri bulunan öğrencilerden Yasin Mert Kozan ve Zeynep Ravza Devecioğlu, Okul Müdürü Hakan Arısoy, Sınıf Öğretmeni Hacer Yıldırım ve Okul Aile Birliği Başkanı Selman Devecioğlu ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

 

Konuyla ilgili Aslan'a bilgi veren Okul Müdürü Hakan Arısoy, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılında "Fatih'in Yazar Çocukları" sloganıyla başlattıkları proje kapsamında öğrencilerin Sınıf Öğretmeni Hacer Yıldırım koordinatörlüğünde yazdıkları masalları, çizimlerle süsleyerek kitaba dönüştürdüklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ise öğrencilerin gelişimine katkı sağlayan projenin hayata geçirilmesine emeği olanları tebrik etti. İlk yazarlık deneyimlerini, hazırladıkları görsellerle de birleştirerek kitaba dönüştüren öğrencilerin önemli bir deneyim kazandığına inandığını belirten Aslan, "Sizler belki de buradan aldığınız ilham ve deneyimlerle geleceğin yazar ve çizerleri olacaksınız." dedi.

Bir süre öğrencilerle sohbet eden Aslan, öğrencilerin kaleme aldığı eserler hakkında bilgi aldı. Aslan, Okul Müdürü Hakan Arısoy, Sınıf Öğretmeni Hacer Yıldırım ve Okul Aile Birliği Başkanı Selman Devecioğlu ile de sohbet ederek okulda yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

12-10-202212-10-202212-10-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.