SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, İmranlı'da okul müdürleri ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, İmranlı'da okul müdürleri ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, İmranlı Çok Programlı Anadolu Lisesinde ilçe okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi. Programa İlçe Millî Eğitim Müdürü Şafak Turan da katıldı. İlçenin eğitim durumunun değerlendirildiği programda Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen proje ve çalışmaların yanı sıra ilçede yürütülen faaliyetler ele alındı. Akademik başarının artırılması yönünde önemli proje ve çalışmalar yürütüldüğünü ancak, arzu edilen başarıların yakalanabilmesi için öğretmen ve okul idarecilerinin istek ve gayretinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Aslan, "Sizlerin gayreti olmadan hiçbir projenin başarıya ulaşması mümkün değil. Bu nedenle gayretli ve özverili çalışmalarınız dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah el ele, gönül gönüle vererek ülkemizin yarını olan çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlayacağız." Dedi.

 

Bir süre okul/kurum müdürleri ile sohbet eden Aslan, görüş, öneri ve talepleri de diledi.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.