SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürleri ile VKS üzerinden gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürleri ile VKS üzerinden gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

2021-2022 Ortaöğretim Kurumları 1.yarıyıl Değerlendirme Toplantısı Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile VKS üzerinden gerçekleştirildi.

Toplantı Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın selamlama konuşmaları ile başladı. Eğitim süreçlerinin başarıyla yürütülmesi amacıyla paydaşlarla yol haritasını belirlemek, okullarda yaşanan sorunlara ve bunlara yönelik çözüm önerilerinin paylaşılması amacıyla bu toplantının gerçekleştirildiğini söyledi. Aslan, her okulun hazırbulunuşluğuna, kendi başarısına yönelik durum analizlerinin gerçekleştirilmesini ve bu kapsamda hedefler belirlemeleri gerektiğini vurguladı.

Daha Sonra Şube Müdürümüz Mesut Kaş bir sunum yaptı. Ortaöğretim kurumlarının başarı ortalamalarının paylaşıldığı sunumda, veriler analiz edilerek okul bazında dikkat edilmesi gereken hususlara değinildi.

Toplantıya Şube Müdürlerimiz, Hülya Bozbıyık, Mehmet Ar, Yıldırım Solak, Mesut Kaş ve Alpaslan Ünal da katıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan toplantıya katılımlarından ötürü idarecilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

27-01-202227-01-202227-01-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.