SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, il merkezindeki imam hatip okullarının müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, il merkezindeki imam hatip okullarının müdürleri ile toplantıda bir araya geldi.

İmam hatip okulları arasında gerçekleştirilecek mesleki yarışmalar ile okullarda yürütülen proje ve çalışmalar değerlendirme toplantısında ele alındı. Müdürlüğümüz B Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Mehmet Uysal ve il merkezindeki Anadolu imam hatip liseleri ile imam hatip ortaokullarının müdürleri katıldı.

Bir süre okul müdürleri ile sohbet eden Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF Projesi kapsamında akademik başarıyı artırmaya yönelik gerçekleştirilen çalışmalar ile öğrencilerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlardaki çok yönlü gelişimlerini desteklemek amacıyla yürütülen çalışmalara değindi.

Aslan; "Milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, kültürlü ve çağın gerekliliklerine uygun bilgi ve becerilerle donanmış bir nesil yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz. Bu noktada hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Hep birlikte el ele vererek çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız." dedi.

Aslan, konuşmasının ardından bir süre okul müdürleri ile sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Şube Müdürümüz Mehmet Uysal ise imam hatip okulları arasında gerçekleştirilecek mesleki yarışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

18-11-202218-11-202218-11-202218-11-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.