SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Buruciye BİLSEM'i ziyaret etti. BİLSEM'de görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Aslan, eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
![Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Buruciye BİLSEM'i ziyaret etti. BİLSEM'de görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Aslan, eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/15154141_MS4.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, özel yetenekli öğrencilerin eğitim aldığı Sivas Buruciye Bilim ve Sanat Merkezini (BİLSEM) ziyaret etti. BİLSEM Müdürü Memet Matoğlu'ndan eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Aslan, öğretmenlerle de bir arya gelerek sohbet etti.