SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Başöğretmen Atatürk Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Başöğretmen Atatürk Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Başöğretmen Atatürk Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Enver Yıldız ile bir süre görüşerek okulun durumu hakkında bilgi alan Aslan, daha sonra öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. "Sivas'ın eğitimdeki başarısını her sene daha ileriye taşımak için el ele gönül gönüle vererek çalışacağız" mesajını veren Aslan, "Bunun için sizlerin gayret ve desteği çok önemli. İl genelinde hem akademik başarıyı artırmak için hem de sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel alanlarda öğrencilerimizin çok yönlü gelişimine katkı sağlamak için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmaların başarıya ulaşması ancak sizin istek ve gayretlerinizle mümkün olacaktır. İnşallah el ele vererek, eğitimdeki başarımızı her sene daha ileriye taşıyacağız." İfadelerini kullandı.

 

Aslan, daha sonra öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

12-10-202212-10-2022

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.