SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın

Meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine riayet eden basının varlığı, ülkemizin gelişmesi ve ilerlemesi açısından son derece önemlidir.  Toplumun sağlıklı bir şekilde bilgilendirilmesi, güzelliklerin geniş kitlelere ulaştırılması, halkımızın problemlerine yapıcı, sağduyulu çözümler getirilmesi, şehrimizin tanıtımının yapılması, eğitim alanındaki iyi örneklerin kamuoyu ile paylaşılması basınımızın yürüttüğü çalışmalar sayesinde olmaktadır. Siz değerli basın mensuplarının varlığı, biz eğitimcilere her daim güç vermektedir.

Her türlü şartta mesai mefhumu gözetmeden, canları pahasına layıkıyla görevlerini yürüten basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.

Başta Sivaslı hemşehrimiz İsmail GÜNEŞ ve Âdem YAVUZ olmak üzere görevi başında şehit düşen,  ebediyete intikal eden tüm gazetecilerimize Allah'tan rahmet diliyor, basın çalışanlarına sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.