SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığınca başlatılan; "10 Bin Okul Lisedeyiz Projesi" kapsamında Sivas'ta yürütülecek çalışmalar, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı.

Millî Eğitim Bakanlığınca başlatılan;

Millî Eğitim Bakanlığınca başlatılan "10 Bin Okul Lisedeyiz Projesi" kapsamında Sivas'ta yürütülecek çalışmalar planlama ve koordinasyon toplantısında ele alındı. Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında müdürlüğümüz A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya şube müdürlerimiz katıldı. Toplantıda proje kapsamında il genelinde yürütülecek çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Projenin kapsamlı bir şekilde yürütülmesi için gereken hassasiyetin gösterilmesini isteyen Aslan, "10 Bin Okul Lisedeyiz Projesi" projesi ile il genelindeki tüm liselerin ihtiyaç analizlerinin yapılacağını söyledi. Bu ihtiyaçların bakanlığa bildirileceğini, onarım, donatım ve diğer faaliyetler için bakanlık tarafından gereken desteğin sağlanacağını belirten Aslan, "Bu çalışmalarla birlikte okullarımızın fiziki şartlarını iyileştirirken donatımlarını da sağlayacağız. Bunun yanı sıra mesleki eğitim ile sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da önemli çalışmalar yürüteceğiz." dedi.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.