SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Masa tenisinde il birincisi, futsalda ise il ikincisi olan Ülkü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Masa tenisinde il birincisi, futsalda ise il ikincisi olan Ülkü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Ortaokullar arası masa tenisi turnuvasında il birincisi, futsalda ise il ikincisi olan Ülkü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Bülent Şimşek, Beden Eğitimi Öğretmeni Şemsettin Poyraz ve Masa Tenisi Antrenörü Ali Ergunt ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, öğrencileri elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti. Bir süre öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Aslan, Okul Müdürü Bülent Şimşek'ten turnuvalar hakkında bilgi aldı. Şimşek, masa tenisinde il birincisi, futsalda ise il ikincisi olan öğrencilerin Sivas'ı gurup müsabakalarında temsil etmeye hak kazandıklarını söyledi.

"Ben gurup müsabakalarında da başarılı sonuçlar alacağınıza inanıyorum." diyerek grup maçlarında başarılar dileyen Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. Aslan; "Akademik başarılarınızın yanında sosyal, sportif ve sanatsal alanlardaki başarılarınızı da önemsiyoruz. Hem kendi geleceğiniz için hem de ülkemizin geleceği için kendinizi en iyi şekilde yetiştirmenizi, örnek bireyler olmazını arzuluyoruz." İfadelerini kullandı.

Ziyarette, Şube Müdürümüz Bekir Dal da hazır bulundu.

01-03-202201-03-202201-03-202201-03-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.