SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÖPRÜ Projesi izleme sınavlarında başarılı olan Zaralı öğrenciler, şehir gezisi etkinliği kapsamında Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

KÖPRÜ Projesi izleme sınavlarında başarılı olan Zaralı öğrenciler, şehir gezisi etkinliği kapsamında Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen; Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavlarında başarılı olan Zaralı öğrenciler, şehir gezisi etkinliği kapsamında Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilere, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ümit Ahmet Karakuş, İsmet Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Şükrü Günay ve Türkçe Öğretmeni Şeyda Yayla da eşlik etti.

 

Ziyarette konuşan İlçe Millî Eğitim Müdürü Ümit Ahmet Karakuş, KÖPRÜ Projesi kapsamında Zara'da düzenlenen destekleme ve yetiştirme kurslarına katılan ve izleme sınavlarında başarılı olan öğrenciler için şehir gezisi planladıklarını söyledi. Karakuş, öğrencilerin akademik başarısını artırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra moral ve motivasyonlarını artırmak için de bu tür etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan bir süre öğrencilerle sohbet ederek önemli tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerden, sınava hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini isteyen Aslan; "LGS için önümüzde kısa bir zaman kaldı. Dolayısıyla bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmenizi istiyoruz. Dikkatinizi dağıtacak, tablet, televizyon ve telefondan bu süreçte mümkün olduğunca uzak kalmanız çok önemli. İnanın; Hiçbir emek, gayret, çalışma boşa gitmemiştir. İstediğinizde, gayret ettiğinizde ve sabırlı olduğunuzda başarılı olursunuz." İfadelerini kullandı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ümit Ahmet Karakuş, İsmet Yılmaz İHO Müdürü Şükrü Günay ve Türkçe Öğretmeni Şeyda Yayla ile de bir süre sohbet eden Aslan, özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

31-03-202231-03-202231-03-202231-03-2022 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.