SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÖPRÜ Projesi Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.

KÖPRÜ Projesi Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.

Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi kapsamında gerçekleştirilen değerlendirme ve koordinasyon toplantıları devam ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı bu kapsamda okul müdürleri ile bir araya geldi. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Şube Müdürümüz Fahrettin Bülbül ve KÖPRÜ projesi koordinatör öğretmenleri de katıldı.

 

Toplantıda il genelinde gerçekleştirilen izleme sınavlarının sonuçları esas alınarak okulların başarı durumları ve istatistikleri masaya yatırıldı. Branş bazında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda alınması gereken tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, KÖPRÜ projesi ile birlikte Sivas'ın başarı seviyesinin ivme kazandığını belirterek, "Her geçen gün yükselen bir grafik var. Öğrencilerimizin başarı seviyesinin arttığını görmek bizleri mutlu ediyor. Ancak, daha fazla gayret göstermeliyiz. Arzu ettiğimiz başarı seviyesini yakalamak için hem okul müdürlerimize hem de öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Özellikle başarı seviyesi düşük olan branşlarda ek çalışma yaparak KÖPRÜ projesini daha etkin bir şekilde yürütmeliyiz." İfadelerini kullandı.

17-12-201917-12-201917-12-2019

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.