SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.
![İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/02171708_MS3.jpg)
İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Koordinasyon Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında gerçekleştirildi. Müdürlüğümüz B/Blok e sınav salonunda gerçekleştirilen toplantıda hafta sonu gerçekleştirilecek bursluluk sınavına yönelik hazırlıklar ele alındı. Toplantıya Şube Müdürümüz Mesut Kaş ve sınav merkezi olan okulların müdürleri katıldı.