SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde E-Konferans Yöntemi İle Toplantı Yapıldı.
Sayın Valimizin düzenlemiş olduğu e-konferansa Bakanlığımız Bilgi İşlem Daire Başkanı Sayın Bilal TIRNAKÇI, İnşaat Emlak Daire Başkanı Sayın Özcan DUMAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zekeriya ÇINAR ile İlçe Müdürlerimiz ve Okul İdarecilerimiz katıldı.![İlimizde E-Konferans Yöntemi İle Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_10173254_ab.jpg)
Sayın Valimizin düzenlemiş olduğu ve ilimizin eğitim-öğretim durumunun görüşüldüğü e-konferans toplantıya, Daire Başkanlarımız Ankara´dan, Valimiz ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Valilik Makamından, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz bulundukları ilçelerden, Merkez okul yöneticilerimiz ise Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonundan katıldılar.