SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı.

 

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her ay bir ilçede düzenlenen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının Şubat ayı birleşimi, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında Sivas Öğretmenevinde gerçekleştirildi. Toplantıya, şube müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz katıldı.

 

Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen “2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Proje kapsamında il genelinde uygulanacak çalışmaların titizlikle takip edilmesini isteyen Savaşçı, “Gerçekten Sayın Valimizin büyük desteği ile Sivas’ta birbirinden önemli çalışmalara imza atıyoruz. Okullarımıza dil sınıfı, robotik kodlama ve müzik atölyeleri gibi birçok eğitim ortamı kazandırıyoruz. Bunun yanı sıra, çocuklarımızın sportif branşlarda istediğimiz seviyelere ulaşması için önemli çalışmalarımız var. İnşallah hep birlikte eğitimi en üst seviyelere taşıyacak bu ve benzeri birçok projeyi hayata geçireceğiz. Sizlerin de bu süreçte gereken özveri ve gayreti göstereceğinize inanıyorum” dedi.

Savaşçı, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Devam eden/planlanan proje ve çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda, şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarıyla ilgili çeşitli konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi verildi.

13-02-201913-02-201913-02-201913-02-2019

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.