SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Aralık Ayı Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Altınyayla’da Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Aralık Ayı Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Altınyayla’da Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde her ay bir ilçede gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının 2018 yılı son birleşimi Altınyayla’da gerçekleştirildi. Altınyayla Şehit Nurullah Çakır Çok Programlı Anadolu Lisesi toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

Altınyayla İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Durgut’un brifingi ile başlayan toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, MEB 2023 Eğitim Vizyonu ve bu kapsamda müdürlüğümüzce hayata geçirilen “2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Savaşçı, bu doğrultuda ilçelerde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ile ilgili ilçe milli eğitim müdürleri ile görüş alışverişinde bulundu. Toplantının son bölümünde müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz sorumluluk alanları ile ilgili konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi aktardı.

25-12-201825-12-2018

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.