SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında yapıldı.

Sivas'ta eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmalar Müdürlüğümüz A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısında masaya yatırıldı. Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Müdür Yardımcılarımız Dursun Yıldırım ve Ahmet Sevim de katıldı.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı ve 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıklarının değerlendirildiği toplantıda, Millî Eğitim Bakanlığınca yürütülen proje ve çalışmaların il düzeyindeki uygulamaları, taşımalı eğitim ve ders kitapları ile ilgili süreçler, LGS ve YKS sonuçlarının analiz edilmesi, DYK planlamaları, Millî Eğitim Bakanlığınca öğrencilerin istifadesine sunulan yardımcı kaynaklar ve EBA Akademi Platformunun etkin ve verimli şekilde değerlendirilmesi konuları üzerinde duruldu.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden tüm bu süreçleri yakından takip etmelerini isteyen Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, "Sivas'ın eğitimdeki başarısını en üst seviyelere çıkarmak için ortak akılla, el ele vererek hareket ediyoruz. Uyguladığımız ve uygulayacağımız her çalışmayı tüm yönleri ile analiz etmeli, öğrenci ve öğretmenlerimizin motivasyonunu üst seviyelere çıkarmak için iyi bir yönetişim şekli ortaya koymalıyız." Dedi.

İlçe millî eğitim müdürlerinin görüş öneri ve taleplerini dinleyen Aslan, resmi iş ve işlemlerle ilgili konular üzerinde de değerlendirmelerde bulundu.

01-08-202201-08-202201-08-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.