SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, AB Projesi kapsamında Romanya´da Çalışma Ziyaretinde Bulundular.
Social Media; a Challenge or a Chance" AB projesi kapsamında Romanya´ya giden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Strateji Çalışma Grubu, Romanya´nın çeşitli kentlerinde incelemelerde bulundular.![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, AB Projesi kapsamında Romanya´da Çalışma Ziyaretinde Bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_16170916_20150612_143415.jpg)
Sosyal Medyanın, eğitim ve toplumsal yaşam üzerine etkilerinin el alındığı proje kapsamında incelemelerde bulunan Çalışma grubu, Tarım müzesi ile Türk Şehitliğini de ziyaret ederek yurda döndü.