SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl merkezindeki liselerin müdürleri ile bir araya gelen Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener; "Yarınlara bırakacağımız en güzel miras; bilgili, donanımlı, millî ve manevi değerlerine bağlı bir nesil olacaktır. Hedefimiz budur..." dedi.

İl merkezindeki liselerin müdürleri ile bir araya gelen Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener;

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, kent merkezindeki liselerin müdürleri ile toplantıda bir araya geldi. Sivas Öğretmenevinde düzenlenen program,  Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında yürütülen ve uygulanması planlanan projeler halkındaki sunum ile başladı.

Sununun ardından konuşan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas'ta eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmaların başarıya ulaşması için okul müdürlerinin gayret ve desteğinin çok önemli olduğuna vurgu yaptı. Yener, "Hem öğretmenlerimiz, hem öğrencilerimiz için güvenli, motivasyonu yüksek, huzurlu, başarıya odaklanmış bir okul iklimini oluşturmayı arzuluyoruz. Bu nedenle sizlerle sık sık bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunmak, talep ve önerilerinizi dinlemek istiyoruz. Amacımız; akademik açıdan başarılı, bilgili, kültürlü, çağın gereklilikleri ile donanmış, teknolojiyi en iyi şekilde kullanan, tasarlayan, milli ve manevi değerlerine bağlı nitelikli bir nesil yetiştirmek. Bu noktada hayata geçirdiğimiz HEDEF ve MİRAS Projelerimizle çok önemli çalışmalar yürütüyoruz. Hep birlikte bu çalışmaların başarıya ulaşması için el ele, gönül gönüle vererek gece gündüz demeden çalışacağız. En değerli varlığımız olan evlatlarımız için ne yapsak, ne kadar emek versek azdır. Yarınlara bırakacağımız en güzel miras; bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil olacaktır. Hedefimiz budur."

dedi.

Konuşmasının ardından bir süre okul müdürleri ile sohbet eden Yener, görüş öneri ve talepleri dinledi.

16-10-202316-10-202316-10-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.