İl Geneli Ortak Sınavlar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![İl Geneli Ortak Sınavlar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/13174837_MS4.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Geneli Ortak Sınavlar Değerlendirme Toplantısında okul müdürleri ile bir araya geldi. Müdürlüğümüz B blok toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; 14 Kasım Perşembe günü 6 ve 7. sınıflara yönelik gerçekleştirilecek olan il geneli ortak sınavlarla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar masaya yatırıldı.
Toplantıya, Şube Müdürümüz Fahrettin Bülbül, ilçe şube müdürleri ve il merkezindeki ortaokulların müdürleri katıldı.