Valimiz Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, HEDEF Projesi kapsamında gerçekleştirilen kazanım değerlendirme ve izleme sınavına katılan öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi.
![Valimiz Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, HEDEF Projesi kapsamında gerçekleştirilen kazanım değerlendirme ve izleme sınavına katılan öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/08125509_ms6.jpg)
Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen HEDEF Projesi kapsamında Sivas Belediyesi'nin destekleri ile 8 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik kazanım değerlendirme ve izleme sınavı düzenlendi. 8. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen 1. Kazanım Değerlendirme Sınavına 8 bin 250 öğrenci, 12. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen 1. İzleme Sınavına (TYT) ise 500'ü HEM kurslarında eğitim gören 8 bin 86 öğrenci katılım sağladı.
Valimiz Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan bu kapsamda Selçuk Ortaokulunda sınava giren öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi.