SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yüksel Yiğit, Eğitim-Sen Şube Başkanı İbrahim Kılıç ve Eğitim-İş Sendikası Şube Başkanı Zafer Göksu ile bir araya geldi.
![Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yüksel Yiğit, Eğitim-Sen Şube Başkanı İbrahim Kılıç ve Eğitim-İş Sendikası Şube Başkanı Zafer Göksu ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2022_08/05164926_ms1.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Eğitim Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Halil İbrahim Temiz, Türk Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanı Yüksel Yiğit, Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanı İbrahim Kılıç ve Eğitim-İş Sendikası Sivas Şube Başkanı Zafer Göksu bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.