Sivas'ta mesleki ve teknik eğitim alanında yürütülen ve planlanan çalışmalar masaya yatırıldı.
![Sivas'ta mesleki ve teknik eğitim alanında yürütülen ve planlanan çalışmalar masaya yatırıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_08/03140026_02.jpg)
Sivas'ta mesleki ve teknik eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmalar değerlendirme toplantısında ele alındı. Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında Müdürlüğümüz A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürümüz Özkan Çamcı ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin müdürleri katıldı. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının değerlendirildiği toplantıda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı planlamaları ele alındı. Toplantıda Mesleki Eğitim Merkezlerinin çalışmaları ve öğrenci kayıtları üzerinde de görüş alışverişinde bulunuldu.