SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sivas'ta, Nisan Ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi.
![Sivas'ta, Nisan Ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/19162650_WhatsApp_Image_2022-04-19_at_15.19.42.jpg)
MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan YÖGEP Projesi Kapsamında Sivas'ta "Yönetici Gelişim Programı'' Nisan ayı faaliyeti gerçekleştirildi. Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şubesi koordinesinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen programda Tarihçi-Yazar Mustafa Turan, "Eğitim yönetimi ve eğitim yöneticisinin millî, manevî ve evrensel sorumlulukları" konulu konferans verdi.
Programa il genelindeki imam hatip ortaokullarında görev yapan okul idarecileri katıldı.