SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Bekir Dal ile birlikte TEÇ-SEN Sivas Şube Başkanı Birol Duman'a iadeyi ziyarette bulundu.
![Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Bekir Dal ile birlikte TEÇ-SEN Sivas Şube Başkanı Birol Duman'a iadeyi ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/23173816_01.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Şube Müdürümüz Bekir Dal ile birlikte Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası (TEÇ-SEN) Sivas Şube Başkanı Birol Duman'a iadeyi ziyarette bulundu. Duman ve yönetim kurulu ile bir süre sohbet eden Aslan, sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.