SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybolda il birincisi olan Şehit Adnan Saka Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Voleybolda il birincisi olan Şehit Adnan Saka Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Voleybol küçük kız, küçük erkek, yıldız erkek ve yıldız kız müsabakalarında il birincisi olan Şehit Adnan Saka Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilere Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık ve Okul Müdürü Feryat Çevik ile Beden Eğitimi Öğretmenleri Songül Ova ve Fatih Demir de eşlik etti.

Öğrencilerin elde ettiği başarılar hakkında Aslan'a bilgi veren Okul Müdürü Çevik, yıldız erkek ve yıldız kız takımlarının Yozgat'ta düzenlenen bölge finalinde Sivas'ı temsil ettiklerini ve yıldız erkek voleybol takımının bölge ikincisi olduğunu söyledi. Çevik, küçük kız ve küçük erkek voleybol takımlarının ise Mart ayında Tokat'ta düzenlenecek bölge finalinde Sivas'ı temsil edeceklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ise bir süre öğrencilerle sohbet ederek tebriklerini iletti. Aslan, Tokat bölge finalinde Sivas'ı temsil edecek küçük kız ve küçük erkek voleybol takımlarına ise başarılar diledi. Okul Müdürü Çevik ve Beden Eğitimi Öğretmenleri ile de bir süre sohbet eden Aslan, daha sonra öğrenci ve öğretmenlere kitap hediye etti.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.