SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Basketbol, Voleybol ve KÖPRÜ Projesi kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavında derece elde eden Selçuk Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Basketbol, Voleybol ve KÖPRÜ Projesi kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavında derece elde eden Selçuk Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Yıldız kız ve erkek basketbol müsabakalarında il birincisi, yıldız kız voleybol müsabakalarında il ikincisi ve KÖPRÜ Projesi kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavlarında 1'incilik, 3'üncülük ve 23'üncülük derecelerini elde eden Selçuk Ortaokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilere, Okul Müdürü Sabri Koç, Beden Eğitimi Öğretmenleri; Yılmaz Yıldırım, Zahit Şimşek, Bekir Kuşak ve Türkçe Öğretmeni Zeynep Polat ile Okul Aile Birliği Başkanı Av. Hamdi Akın da eşlik etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, voleybol ve basketbolda derece elde eden öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. KÖPRÜ Projesi kapsamında gerçekleştirilen izleme sınavında il 1'incisi olan Mustafa Arda Ceyhan, İl 3'üncüsü olan Ahmet Eren Karakurt ve il 23'üncüsü olan Berasu Bölükbaşı ile de yakından ilgilenen Aslan, öğrencileri tebrik etti. Bir süre öğretmenlerle de sohbet eden Aslan, Okul Müdürü Sabri Koç'tan, okul bünyesinde yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Okul Müdürü Koç ise Aslan'a yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

10-01-202210-01-202210-01-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.