SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.

Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.

Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı. Sivas Valiliği Vali Ahmet Muammer Salonunda gerçekleştirilen imza törenine Valimiz Salih Ayhan, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Vali Yardımcısı Şakir Öner Öztürk, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Kılıç katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Valimiz Salih Ayhan; "Üniversitemizin sunduğu imkânlar ve ürettiği akademik bilginin sahaya yansımasıyla ortak projeler, mesleki tanıtım faaliyetleri ve öğretmen, öğrenci, veli seminerleri gibi birçok alanda nitelikli çalışmalar gerçekleştirilecek." İfadelerini kullandı.

CÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'da kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Valimiz Ayhan, Yıldız ve Aslan, protokolü imzaladı.

07-01-202207-01-202207-01-2022

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.