SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Sivas" e-Dergimiz Yayında...Bakanlığımız talimatlarıyla 81 ilde yürütülecek e-dergi projesi, ilimizde "81 Çalıkuşu Sivas" adıyla yayın hayatına başladı. 81 Çalıkuşu Sivas e-Dergimiz; ilimizdeki eğitim-öğretim, sanat, spor ve kültür alanına hitap eden faaliyetlerden ve yürütülen projelerden okuyucusuna kesitler sunup; Selçuklu motifleriyle süslü sokaklarında, "Cumhuriyet" muştusunun yankılandığı Sultan Şehir'den okuyucusunu muhabbetle selamlıyor.

Uzun ve keyifli bir yayın hazırlığımız oldu. Meslek liselerinden çıktık yola, azığımıza Çikolis, başımızın üstüne Minik Yiğidoların size selamını koyduk. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için kurduğumuz gönül "KÖPRÜ"sünden geçtik. Hamidiye Kültür Bahçesinde bir mola verip seyir defterimizi yazmaya koyulduk.

"Gelin Tanış Olalım" sloganıyla yayına hazırladığımız ilk sayımızda; son yıllarda tüm neferlerinin azmiyle ve markalaşmış önemli projeleriyle eğitimde sınıf atlayan Sivas'ımıza ait birbirinden güzel haberleri sizlerin istifadelerine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

81 Çalıkuşu Sivas e-dergi için tıklayın.

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.