SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın Yeni Yıl Mesajı.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ın Yeni Yıl Mesajı.

2021 yılı, gerek küresel ölçekte, gerekse ülkemiz ve ilimizde içinde yaşadığımız salgın koşulları dolayısıyla birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu.  İlimizde eğitim hizmetlerinin her zaman bir adım daha ileriye taşınmasına yönelik tüm eğitim kurumlarımızın göstermiş olduğu çabaların yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır.

2022 yılında da Sivas'ta eğitiminin daha başarılı ve geleceğe yön veren bir yapıda olması için; kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.  

2022 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim.  Her yerde ve her zaman sevgi, saygı ve hoşgörünün hâkim olmasını diler; sevgili öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni yılını kutlarım.

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.