SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler için "eTwinnig Destek Ekibi" oluşturuldu.

Öğretmenler için

Sivas'ta yürütülen eTwinning faaliyetlerinde öğretmenlere daha iyi rehberlik edebilmek, daha nitelikli projeler yapabilmek ve eTwinning platformunun sunduğu online fırsatlardan yararlanan öğretmen sayısını artırmak amacıyla "eTwinning Destek Ekibi" oluşturuldu.

 

eTwinning İl Koordinatörü Hülya Kara koordinesinde oluşturulan destek ekibi, il merkezi ve İlçelerde öğretmenlere eTwinning faaliyetlerinin tanıtımını yapacak ve projelere mentörlük yapacak. Öğretmenlerin karşılaştığı problemlere daha hızlı çözüm sağlamak amacıyla ilçelerde de tecrübeli öğretmenlerden destek ekibi üyeleri görevlendirildi. Destek ekibi üyeleri, "İlimizde eTwinning faaliyetlerine katılmayan okul kalmasın" ilkesiyle çalışmalarını gerçekleştirecek ve eTwinning faaliyetlerinin yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacak.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.