SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, kurum idarecilerimizle toplantıda bir araya geldi.
![Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, kurum idarecilerimizle toplantıda bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/12135813_MS3.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, haftalık olağan değerlendirme toplantısında kurum idarecilerimizle bir araya geldi. A Blok brifing salonunda gerçekleştirilen toplantıda il genelinde yürütülen proje ve çalışmalar ele alındı. Müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarındaki çalışmalarla ilgili Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'a bilgi verdi.