SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Göğ Ekinimizi Ebedi Aleme Uğurladık.
![Göğ Ekinimizi Ebedi Aleme Uğurladık.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/10150344_WhatsApp_Image_2021-11-10_at_13.02.52.jpg)
Bu dünyada bir nesneye
Yanar içim göynür özüm
Yiğit iken ölenlere
Göğ ekini biçmiş gibi.
Hafik ilçesinin Küpecik köyünden Adem Yavuz Yatılı Bölge Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi; Emre Teke, mücadele etmiş olduğu beyin tümörüne yenik düşüp ebedi âleme göç eylemiştir. Öğrencimize Cenab-ı Allah'tan rahmet; kederli ailesine, arkadaşlarına, öğretmenlerine ve eğitim camiamıza baş sağlığı diliyoruz.