SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Yürütülen Proje ve Çalışmalara Yönelik Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.
![Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Yürütülen Proje ve Çalışmalara Yönelik Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/04121608_ms1.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen proje ve çalışmalarda görev alan öğretmenlerle bir araya geldi. Müdürlüğümüz B Blok toplantı salonunda gerçekleştirilen değerlendirme ve koordinasyon toplantısına Şube Müdürlerimiz Hülya Bozbıyık, Fatih Aydın ve Mesut Kaş da katıldı. Toplantıda; devam eden ve planlan projelere yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.